Izabela Montelatyc

Izabela Montelatyc

“Najważniejsze w życiu to nie bać się być kreatywnym.” – Henri Matisse

Jestem projektantką i stylistką wnętrz z Kalisza, która od prawie 20 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Prowadzę firmę HOME CREATIONS z atelier w Durham na północy Anglii oraz pracownię  w Kaliszu. Działam na terenie całej Polski i Anglii.

Moja pasja to niekonwencjonalne pomysły na aranżację pomieszczeń, które zamieniam w sztukę. Dzięki wrodzonym umiejętnościom i niezliczonym pomysłom, tworzę różnorodne stylizacje wnętrz, używając różnych technik i materiałów. Jestem także autorką rzeźb, obrazów, wielkoformatowych murali oraz wystylizowanych mebli, lamp i żyrandoli, które powstają zgodnie z potrzebami moich klientów.

Swoją wiedzą dzielę się na warsztatach prowadzonych w pracowni w Kaliszu, gdzie uczę nakładania tynków dekoracyjnych, budowania dekoracji okolicznościowych oraz tworzenia aniołów z utwardzonej tkaniny.

Staram się spełniać swoje i innych marzenia, sprawiając, aby otoczenie świata i codzienność stawały się piękniejsze oraz wyjątkowe w wyrazistym i oryginalnym stylu. Każdy projekt to dla mnie wyzwanie, w którym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia – a jak wiadomo ona nie ma granic.

Moje kolekcje dostępne w Valare®