Marka Valare®

Historia Marki

Powstanie dedykowanej marki dla segmentu fototapet w roku 2012 poprzedzone było dwunastoletnim doświadczeniem w druku wielkoformatowym. Widząc duże zapotrzebowanie na najwyższej jakości wydruki ze strony klientów indywidualnych oraz architektów wnętrz wydzieliliśmy osobny dział składający się z profesjonalistów w zakresie designu, obsługi klienta oraz druku.

Produkty

Wyróżnia nas nieustanne dążenie do innowacyjnej perfekcji. Uwidacznia się to poprzez ponadczasowe wzory, różnorodne ekologiczne technologie druku, szeroką gamę ekologicznych materiałów jak również autorskie procesy produkcyjne. Każdy produkt poddawany jest drobiazgowej kontroli jakości, tak aby w momencie jego dostarczenia spełniał najwyższe wymogi estetyczne oraz użytkowe. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy innowacyjne narzędzia wspomagające procesy projektowe, wizualne jak również zakupowe.

Filozofia Valare®

Dawno, dawno temu skupialiśmy się, na technologii. Dokładaliśmy wszelkich starań by nasze produkty kojarzyły się niemal z technologią kosmiczną. Jeden taki „kosmiczny” produkt zresztą nadal posiadamy w ofercie. Jednak jakiś czas temu postanowiliśmy diametralnie zmienić podejście do tego co robimy. Ta iskierka stała się impulsem do stworzenie marki Valare®. Marki, która zamiast skupiać się na aspektach technologicznych, na pierwszym miejscu stawia doświadczenia odbiorców.

Do rąk naszych architektów, projektantów, inwestorów czy wykonawców oddajemy nie tylko technologiczną doskonałość. Oddajemy przede wszystkim narzędzie do wywierania wpływu na odbiorców. Narzędzie do budowania doświadczeń, wzbudzania lub studzenia emocji. Narzędzie dzięki, któremu wnętrza mogą stać się tak samo niepowtarzalne, jak ich właściciele.

Zdjęcie hali produkcyjnej oraz maszyn, na których produkowane są tapety Valare®